Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę podczas gdy popłatny biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od momentu bólu aż do zysków w w znacznym stopniu krótszym czasie natomiast z mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, zaś nie podczas gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę podczas gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To natychmiast nie jest lecz wciąż praca, którą stworzyłeś w celu siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz nuże na swoje prawa ręka całej odpowiedzialności za generowanie przychodów. Możesz wciąć czas wolny zaś nadal mieć spokój ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby przejąć jest przerobić własny załoga w agregat marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od momentu silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest ale wręcz menedżerami, a istnieje istotna różność pomiędzy „przywództwem” oraz „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy zdobyć pewne rzeczy, w trakcie gdy rząd kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli na to samo „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz na to samo „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz rząd natomiast wizję, wtedy Twój całokształt staje się odpowiedni z TWOIM celem.

Będą czuć sympatię wykonywać pracę gwoli Ciebie tudzież zyskiwać gwoli Ciebie pieniądze, jako że wiedzą, gdzie zmierzasz natomiast chcą istnieć tego częścią, gdyż owo wpłynie także na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, iżby dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić za błyszczącymi obiektami, które okazują się egzystować rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma mapa oraz poprawnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów i dochody.

Następnie, używają cierpliwości, żeby chwytać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich mapa pracował w celu nich natomiast przynosił nieugięty ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy praktyka ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są z większym natężeniem aniżeli szczęśliwi, że mogą zapłacić wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bo uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem natomiast opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom oraz rodzinie.

Sekretem jest odmiana skupienia się na tym, jak dużo ta jedna postępowanie jest warta w celu Ciebie vs. jaka jest atut LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, lecz niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, kiedy chory wraca kolejny raz tudzież apiać a odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest owo długoterminowy awans staż w poprzek relacje, natomiast nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie za pośrednictwem chwilę, że jesteś właścicielem idealnej staż chirurgii plastycznej.

Jak tak aby kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój godny podziwu wzorzec biznesowy byłby:

Prawie na cacy zarządzany za sprawą Twój zespół
Zorganizowany i usystematyzowany
Wspaniałe lokalizacja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów tudzież przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej bis większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący rozmiar oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę zaś elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, kto nagminnie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / albo która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki jak gros chirurgów, twoja obecna świat całkiem nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają cokolwiek życia poza swoją praktyką, skoro czują się nie zważając na kontrolą zaś martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów ewentualnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą kiedy robić, albowiem nie wiedzą, kiedy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, aby ich praktyka pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … jest dozwolone otoczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej i zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie dać zobaczyć każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce wnikliwie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, tak aby wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od momentu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój czas na rozwój praktyki.