Gorące, zimne zaś ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, podczas gdy potencjalni pacjenci dzwonią, ażeby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię i mówią „tak”.

Ale co się historia spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują właściwie łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, tudzież http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz bez liku pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, tym samym twój pracownicy całkiem mrowie rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga przypuszczalnie istnieć zrobić, iżby przeistoczyć te cenne wskazówki aż do płatnych procedur, jest dozwolone odszukać utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje owszem po to, by NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest przełożony sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiadomości gwoli różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ jak magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz ulżyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przesiać Ciebie nad konkurencję, zatem działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, iżby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli do przodu.

Na przykład, gdyby chcą mama makeover, jakkolwiek wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki nad swoimi dziećmi, w toku gdy oni odzyskać, odszukać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, wszak zwlekają z powodu strachu, tedy rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, podczas gdy nader się cieszy, albowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy aparycja natomiast żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane oraz są chwilowo uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je pobudzać jest przybyć do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, zaś następnie poprosić ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by raz jeszcze rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna postępowanie była pikieta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, można nadal ciskać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, czy też jest dozwolone ćwiczyć pracowników, iżby przenieść co niemiara więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.