Co to jest Afiliant?

Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy konstruować należący do mnie firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam w sieci. Następnie wyślemy aż do nich indywidualny http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna odkąd Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz co więcej posłać je explicite aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, atoli śledzony aż do Ciebie, toteż dostaniesz debet w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną tudzież jak bardzo prowizji dostaję aż do mnie?

Będziesz proch 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wgramolić się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, oraz wszystkich aktywnych klientów, co do jednego spośród pełnym raportowania zespołu, wybierane przez warstwę (1 do 5), i wszystkie poprzednie tudzież istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz pył również informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak zatem możesz wyprawić aż do nich mejl i odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, gdy również dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), nie inaczej w takim razie możesz posłać do nich mejl i zapowiedzieć ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jak Afiliant muszę posłać jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą błyskawicznie dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz nuże począć budowę swojego serwisu.

Co owo jest wydział „Zaproszenia” oraz jak mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny istnieć osoby, z którymi miałeś w tej chwili już kontakt. Możesz także kupić opt-in listy poczta elektroniczna w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy tolerować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej zaś długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez potencjał zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline przypadkiem znajdować się ważnym źródłem informacji w celu networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na zwiększenie swoich dochodów.

Co owo jest „Downline?”.

Twój całość składa się spośród osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, gwoli których będziesz zarabiał prowizje wewnątrz zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w takim razie wiecznie masz najnowsze wiedza dostępne 24/7.

Jak mogę fetować banerów?

Banery pozwalają Ci na położenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz finanse wewnątrz każdym razem, kiedy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają tuż przy nas zakupów.

Jak mogę wypracować prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną za sprawą Twój odsyłacz partnerski do 5 layers deep.

Jak częstokroć będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, u dołu warunkiem, że bilans prowizji spełnia wybraną za pośrednictwem Ciebie minimalną część wypłat. Najniższy śladowy zakres wypłaty, jaki możesz wybrać owo $10. Sumy prowizji niższe niż wybrana za sprawą Ciebie minimalna wielkość wypłaty będą rolowane aż do momentu, podczas gdy Twoje bilans spełni wybrane za pośrednictwem Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych w ciągu pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przeobrazić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji i minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie spośród poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej okolica internetowej.

Wystarczy wpisać nazwiska a adresy poczta elektroniczna osób, które znasz sam w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je explicite aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, który będzie podobny aż do tego, na który patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, z tej przyczyny masz pożyczka gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz robić prowizje za zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca względnie wcześniej, jeśli Twoje saldo prowizji spełnia wybraną za sprawą Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona aż do momentu, podczas gdy bilans spełni wybrane minimum.